Zostaw swoją wiadomość:


Zostaw swoją wiadomość:


Usługi logistyczne - zestaw startowy

Zestaw startowy skierowany jest dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z własną działalnością i potrzebują powierzchni magazynowej obsługiwanej przez doświadczonego operatora logistycznego.

Jednocześnie na wczesnym etapie rozwoju nie posiadają dużych środków na inwestycję. Powierzchnia magazynowa jest jednym z kluczowych kryteriów otrzymania licencji na obrót alkoholem.

Magazynowanie Warszawa

Każde przedsiębiorstwo wytwórcze czy handlowe powinno dysponować odpowiednim magazynem. Posiadanie jednak własnego zaplecza logistycznego wiąże się często z dużymi wydatkami, na które wiele firm nie stać, szczególnie tych rozpoczynających swoją działalność. Stąd też często korzysta się z możliwości wynajmu odpowiedniej przestrzeni składowej.

Nasza firma oferuje korzystne warunki magazynowania m.in. alkoholu w centrum logistycznym, które znajduje się w Pruszkowie pod Warszawą. Dysponujemy ponad 20 tys. miejsc paletowych, dzięki czemu daje to szerokie możliwości składowania towarów dla klientów z całego kraju. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i kompleksową obsługę.

Usługi magazynowe, powierzchnie magazynowe wysokiego składowania - PRO-LOG

Jakie są korzyści ze współpracy z naszą firmą?

Posiadamy sprawnie działające centrum logistyczne. Nasz magazyn znajduje się w dogodnym punkcie – 15 km od warszawskiego śródmieścia i 2 km do autostrady A2. To daje możliwość szybkiego odbioru i dowozu towarów z całego regionu. Magazynowanie we współpracy z PRO-LOG gwarantuje realne oszczędności – najem przestrzeni jest znacznie tańszy niż utrzymanie własnego obiektu.

Dysponujemy również składem podatkowym – to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich importerów i eksporterów alkoholu, którzy zajmują się obrotem na skalę międzynarodową i chcą tymczasowo wstrzymać konieczność opłacenia cła. Działa to w ten sposób, że do momentu przetrzymywania towarów akcyzowych w takim magazynie, uiszczenie należnej opłaty ulega zawieszeniu do czasu, gdy produkty zostaną wyprowadzone. Wówczas ich właściciel musi w ciągu 25 dni zapłacić podatek.

Główną zaletą korzystania z naszych usług magazynowania jest przede wszystkim pewność współpracy z rzetelnym kontrahentem. Dysponujemy najlepszymi rozwiązaniami dla klientów zajmujących się handlem, importem, jak i eksportem najróżniejszych produktów, w tym alkoholu. Zachęcamy więc do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy, że współpraca z nami będzie dla Państwa w pełni satysfakcjonująca. W razie wątpliwości nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na każde pytanie.

28.08.2019