Zostaw swoją wiadomość:


Zostaw swoją wiadomość:


Usługi logistyczne - zestaw startowy

Zestaw startowy skierowany jest dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z własną działalnością i potrzebują powierzchni magazynowej obsługiwanej przez doświadczonego operatora logistycznego.

Jednocześnie na wczesnym etapie rozwoju nie posiadają dużych środków na inwestycję. Powierzchnia magazynowa jest jednym z kluczowych kryteriów otrzymania licencji na obrót alkoholem.

Banderolowanie butelek i inne nasze usługi

XBS PRO-LOG to firma specjalizująca się w usługach B2B, a więc przeznaczonych dla innych firm. Naszym polem działania jest logistyka: to przede wszystkim magazynowanie, skład celny, skład podatkowy, banderolowanie oraz usługi związane głównie z towarami akcyzowymi, takimi jak wina i inne alkohole. Prowadzimy pełną obsługę celną i podatkową, pomagając w ten sposób małym i średnim importerom oraz eksporterom. Siedzibą naszej bazy magazynowej jest Pruszków. Warszawa tuż-tuż: to zaledwie 15 km w linii prostej, 18 km samochodem i 16 km pociągiem. Centrum Polski. Sprawdź, dlaczego warto zlecić banderolowanie właśnie nam!

Profesjonalne konfekcjonowanie towarów

Jeśli chcesz importować towary z zagranicy, nie zawsze dotrą one do Ciebie w postaci umożliwiającej ich sprzedaż w Polsce. Może być np. tak, że sprowadzasz jakieś towary sypkie, pakowane w worki, a chcesz je sprzedawać w pudełkach o określonej pojemności. Pudełka te muszą być odpowiednio opisane, zamknięte, oznaczone banderolami. Konfekcjonowanie towaru polega właśnie na ich porcjowaniu albo pakowaniu tak, by nadawały się do sprzedaży detalicznej lub wysyłki. Może obejmować także foliowanie, banderolowanie i etykietowanie. Możemy na przykład przygotowywać zestawy promocyjne, takie jak czteropaki czy sześciopaki, które będą w sklepach przykuwały uwagę klientów i zachęcały do kupna.

Nasze magazyny są dopuszczone przez Sanepid do przechowywania artykułów spożywczych. Mamy nie tylko wszystkie niezbędne zezwolenia, maszyny i narzędzia, ale także doświadczenie w niełatwym czasami zadaniu, jakim jest konfekcjonowanie i banderolowanie towarów. Logistyka nie ma dla nas tajemnic.

Usługa banderolowania towarów to zatem nieodłączny element kompleksowej opieki nad Twoimi produktami – tak, aby do odbiorcy trafiły w odpowiednim stanie, starannie i estetycznie zapakowane, z wyeksponowanymi zaletami oraz kluczowymi informacjami umieszczonymi na banderolach.

Hurtowe nakładanie banderoli

Twoja firma może korzystać z naszego składu podatkowego, w którym chętnie wykonamy banderolowanie spirytusu, wódki, rumu albo wina. Możemy nakładać banderole polskie, ale także pochodzące z innych krajów – tych, w których chcesz sprzedawać. Mogą to być zarówno znaki akcyzy, jak i naklejki z opisem w dowolnym języku. Dzienna wydajność naszych maszyn wynosi 25 tysięcy banderol.

Przypuśćmy, że chcesz importować wina od sześciu dostawców działających w krajach Unii Europejskiej. Jeśli zechcesz działać samodzielnie, będziesz musiał pobrać polskie znaki akcyzy, wysłać je osobno do każdego dostawcy wina, zapłacić mu za naklejenie banderol i skrupulatnie go z tego rozliczyć. Gdy alkohole dotrą do Twojego magazynu, w dniu dostawy będziesz musiał zapłacić należny podatek.

A teraz inna opcja: zamawiasz te same wina, ale z dostawą do naszego składu podatkowego. Banderola na wino nie musi być dostarczana sześciu dostawcom, ale nam. Zajmujemy się ich rozliczeniem i naklejeniem zgodnie z przepisami. A podatek? Możesz zacząć sprzedaż i zarabiać: podatek akcyzowy musisz zapłacić nie od razu, lecz do 25. dnia od daty pobrania towaru z naszego składu. Nie płacisz więc ze środków własnych, Twoja płynność finansowa tylko na tym korzysta. Nie musimy chyba dodawać, że banderolowanie u nas jest tańsze niż u zagranicznych dostawców.

Co więcej, możemy także nanieść na butelki z winem banderole z wymaganym opisem produktów w języku polskim.

Wyręczymy Cię w obsłudze celnej

Korzystając z naszych usług, nie musisz martwić się o zagmatwane przepisy celne związane z importowaniem wina i innych alkoholi. Nasza agencja celna zajmie się dopuszczeniem do obrotu importowanych przez Ciebie produktów, obsługą ich dostaw do składu podatkowego w systemie ECMS, w tym także zakupów wewnątrzwspólnotowych. Możesz powierzyć nam nie tylko banderolowanie, lecz także obsługę wysyłek win, a także reprezentowanie Twojej firmy przed urzędem celnym, również w razie kontroli.

Innymi słowy: skupisz się na swojej działalności handlowej, a formalności celne i podatkowe oraz wszelkie czynności wynikające z przepisów prawa zlecisz nam. Oczywiście pobieramy za to opłaty, ale po zapoznaniu się z naszym cennikiem i ofertą szybko obliczysz, że scedowanie wszystkich tych obowiązków i czynności na nas, a więc na firmę wyspecjalizowaną w takich zagadnieniach, opłaci Ci się bardziej niż wykonywanie ich własnymi siłami – być może wraz z zatrudnianiem pracowników specjalnie w tym celu. Przekonaj się – czekamy na Ciebie w Warszawie!

banderolowanie alkololu

Decydując się na banderolowanie wina i innych towarów przez naszą firmę, zyskujesz:

  • możliwość indywidualnego tworzenia pakietów promocyjnych – banderolą połączysz ze sobą pojedyncze sztuki, otrzymując atrakcyjne dla klientów komplety,
  • szybki i schludny sposób łączenia produktów – na przykład spożywczych – bez ryzyka kontaktu z klejem i szkodliwymi substancjami, banderole są bowiem bezpieczne i mogą mieć kontakt z żywnością,
  • sposób na wyeksponowanie wysokiej jakości sprzedawanych towarów – banderola to swego rodzaju wizytówka.

Przekonaj się, że banderolowanie towarów z nami to dla Ciebie czysty zysk!

Jako firma działająca w branży logistycznej od lat doskonale wiemy, jakie znaczenie ma odpowiednie konfekcjonowanie i banderolowanie towarów. Dzięki starannie dobranym banderolom możesz zrezygnować z tradycyjnych etykiet, a to oznacza ograniczenie kosztów. Zgłoś się do nas i powierz nam opiekę nad Twoimi towarami – jedną z naszych specjalizacji jest banderolowanie wina w Warszawie, jednak zajmujemy się nie tylko alkoholami.

29.06.2018